Brezplačen dostop do spletnih gradiv

V času zaprtja šol so založbe omogočile brezplačen dostop do spletnih gradiv (elektronski učbeniki in delovni zvezki, interaktivne naloge in podobno).

Mladinska knjigaUČIMse.com

Na tej strani dostopaš do zabavnih interaktivnih nalog, papagaj Nande ti sproti pove kako dober kapitan si. Z zbiranjem kovancev (ob pravilno rešenih nalogah) pa si lahko privoščiš še dodatno zabavo.

Učenci 9. razreda ste si dostop do fizike lahko uredili že prej s kodo, ki jo imate v samostojnem delovnem zvezku, sedaj pa lahko dostopate še do drugih predmetov za en razred- izbrati morate kateri razred.
Učenci ostalih razredov se morate prijaviti in izbrati razred – dobite dostop do nalog iz vseh predmetov tega razreda.

SIOi-Učbeniki

Trajno brezplačni interaktivni učbeniki za različne predmete (Fizika, Matematika, Kemija, Šprt…). Ni potrebna prijava.

RokusiRokus

Trenutno omogočen dostop do spletnih delovnih zvezkov in učbenikov za vse predmete. Potrebna prijava.

Rokus – iRokus+

Trenutno omogočen dostop do spletnih delovnih zvezkov, interaktivnih učbenikov in poučnih video vsebin. Potrebna prijava.

Fizika, Kemija, Biologija, Geografija, Naravoslovje, Slovenščina, Zgodovina, Nemščina

Rokus Znam za več

Trenutno brezplačna zbirka interaktivnih vadnic s kratkim povzetkom snovi in namigi za reševanje za MAT, SLO, ANG in KEM . Potrebna prijava.

Modrijan (Modrijan izobraževanje) – iRokus (založba je sedaj v lasti Rokusa)

Preko Rokus-ove spletne strani lahko dostopaš do spletnih oblik učbenikov, ki jih uporabljamo pri fiziki in samostojnega delovnega zvezka, ki ga uporabljamo v 8. razredu.

OpenProf – OpenProf

S prijavo dobite stalno prost dostop do velikega števila nalog in teorije za osnovno (MAT, FIZ, KEM) in srednjo šolo.

Podroben potek reševanja je običajno omogočen v plačljivem paketu. Trenutno pa je, v sodelovanju s šolo, mogoč brezplačen dostop do podrobne razlage rešitev nalog.
Potrebno je vpisati podatke o učencih v sistem.

Brezplačno odprtje baze je podaljšano do 1. 7. 2020.
Če bi dostop želel še kdo, mi naj naj sporoči podatke na mail (levo zgoraj): ime, priimek, e-pošta.

(Visited 678 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...